Dilediğiniz yerde|zamanda

Ayağınıza kadar gelen Gezgin Oto Servisi, 6 ay / 5.000 km garantili yedek parça ve bakım-onarım hizmeti sunmaktadır. Üstelik uygun fiyat politikası ile.

Hakkımızda

Gezgin Oto Servisi; yaklaşık 30 yıllık otomotiv tecrübesi rehberliğinde, otomotiv yedek parça ve bakım-onarım sistemine yenilikler getirmek amacıyla kurulmuştur.

“Dilediğiniz Yerde, https://rting.org/best-hottest-hot-sauce-2020/ tips for dating asian girls Dilediğiniz Zamanda Hesaplı Oto Servisi” sloganıyla müşterilerine hizmet veren
Gezgin Oto Servisi, müşterilerinin bakım-onarım için zaman ayırmasına gerek kalmadan ister evlerinin önünde ister iş yeri otoparkında, diledikleri yerde bakım-onarım hizmeti almalarını sağlamaktadır.

Böylelikle sanayi veya servise gitmeden, sıra beklemeden dilediğiniz yerde bakım-onarım hizmeti sunmaktadır. Üstelik rekabetçi fiyatlarıyla.

Eğitimli ve kalifiye personeli ile hizmet veren Gezgin Oto Servis, verdiği hizmetlere güvenerek, yedek parça ve bakım-onarımda 6 ay/5.000 km garanti vermektedir.

Gezgin Oto Servisi, ağır https://rting.org/best-hottest-hot-sauce-2020/ tips for dating asian girls bakım-onarım gerektiren arızalarda ise Çakıroğlu Sanayi Sitesinde
(Gebze Center Yanı) bulunan modern servisinde hizmet vermektedir.

Gezgin Oto Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Çünkü bizim en büyük kazancımız sizin memnuniyetinizdir.

These are resume writer service the information you need to furnish us with when you hire us for your paper writing